Subscribe to Pierakstīties jaunumiem (RSS)

Id forma

Ja esat IKT nozares eksperts un vēlaties  piedalīties konferencē, nodrošinot informāciju par kādu no iezīmētajām tēmām, uzstājoties ar prezentāciju konferencē, aicinām pieteikties līdz 2019. gada 01. novembrim, aizpildot zemāk esošo pieteikuma formu.
 
Konferences darba valoda: latviešu.
 
“Industrijas diena 2019” norisināsies paralēli divās zālēs, kā arī tiks nodrošināta uzņēmumu produktu ekspozīciju telpa.
 
Papildus informācija: rakstot uz e – pastu: raimonds.reinicans@ic.iem.gov.lv vai zvanot: 67208787. Dalība konferencē ir bezmaksas. 
 
Plānotie konferences tematiskie bloki, lūdzam pieteikties prezentācijai par šādām tēmām:
 

Lielā zāle, prezentācijas formāts. Laiks jūsu prezentācijai 25 minūtes, jautājumiem un atbildēm - 5 minūtes. Plānotā auditorija: līdz 120 Iekšlietu ministrijas un padotības iestāžu darbiniekiem.
Mazā zāle – prezentācijas, stendu ekspozīcijas. Laiks jūsu prezentācijai 20 minūtes, jautājumiem un atbildēm - 5 minūtes. Plānotā auditorija: līdz 30 Iekšlietu ministrijas un padotības iestāžu darbiniekiem. ! Izvēlēto tēmu ietvaros paredzēto iekārtu un to risinājumu praktiska demonstrācija noritēs ekspozīcijām paredzētajā telpā, stendos. Mazajā zālē notiks demonstrēto iekārtu un risinājumu prezentācija.