Subscribe to Pierakstīties jaunumiem (RSS)

IeM IC aicina ITIL speciālistus pieteikties dalībai cenu aptaujā

LR Iekšlietu ministrijas Informācijas centrs aicina ITIL speciālistus iesniegt piedāvājumus cenu aptaujā “ITIL konsultāciju pakalpojuma iegāde IeM IC vajadzībām”

IeM IC sistemātiski strādā pie sniegto pakalpojumu kvalitātes paaugstināšanas un pārvaldības procesu uzlabošanas saskaņā ar ITIL vadlīnijām un standartiem. Lai nodrošinātu vienotu, saskaņotu un loģisko pieeju ITIL prakšu ieviešanā un attīstībā IeM IC ir nepieciešamas regulāras pieredzējuša un kvalificēta ITIL 4 eksperta konsultācijas.

Lūdzam skatīties zemāk darba uzdevuma aprakstu, vērtēšanas un pakalpojuma sniegšanas noteikumus, ka arī Finanšu piedāvājuma veidlapu.

Gaidīsim Jūsu Finanšu piedāvājumu līdz 26.06.2020. plkst. 9:00. Piedāvājumus jāiesniedz nosūtot aizpildīto un elektroniski parakstīto Finanšu piedāvājuma veidlapu un tā pielikumus uz e-pastu iepirkumi@ic.iem.gov.lv.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar IeM Informācijas centra Projektu un attīstības vadības nodaļas IT pakalpojumu pārvaldības procesu konsultantu Vladimiru Rojenko, vladimirs.rojenko@ic.iem.gov.lv, tālr. +371 67208137.