Informācijas un tehnoloģiju nozares eksperti tiek aicināti piedalīties konferencē “Industrijas diena 2019”

Lai dalītos zināšanās un pieredzē par aktualitātēm informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nozarē, kā arī rosinātu diskusiju par mākslīgo intelektu šī gada 21. novembrī noritēs Iekšlietu ministrijas Informācijas centra rīkotā informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) konference “Industrijas diena 2019”. Aicinām IKT nozares ekspertus, profesionāļus, kā arī nozares publiskā sektora pārstāvjus konferencē piedalīties, uzstājoties ar prezentāciju par kādu no iezīmētajām tēmām. Pieteikties aicinām līdz 2019. gada 1. novembrim, AIZPILDOT PIETEIKUMA FORMU. Turpat pieejama arī detalizēta informācija par pasākuma norisi, kā arī detalizēts tēmu izklāsts.

“Industrijas diena 2019” ietvaros vēlamies uzzināt par aktuālākajām IKT nozares attīstības tendencēm, piemēram, iedzīvotāju apziņošanas sistēmu krīzes situācijās, kriptētajiem datu apmaiņas tīkliem, analītisko rīku darbību, IP adresēm, to standartiem, automašīnu elektronikas aizsardzību pret kiberuzbrukumiem, robotu izmantošanu automatizācijā, 5G attīstību, operētājsistēmu lietotāju paroļu apiešanas tehniku, ģeolokāciju koplietošanu, virtuālajām klasēm, GSM abonentu detektēšanu kartētā veidā un citām ar IKT nozari saistītām tēmām.

Uzņēmumu prezentāciju un produktu ekspozīciju laikā, vēlamies iepazīties ar aktuālajiem IKT tehniskajiem risinājumiem, piemēram, mobilos sakarus pastiprinošām ierīcēm, konvertējamiem hibrīda klēpjdatoriem, radiostaciju veidiem, šaušanas simulatoriem, perimetriālo apsardzi, vadu un bezvadu garnitūrām, to izmantošanu trokšņainos un ekstremālos apstākļos, bezpilota lidaparātiem ar dažādām funkcionalitātēm, virtuālās realitātes izmantošanu apmācībās un citiem tehniskajiem risinājumiem.

Tāpat vēlamies iepazīties ar pieredzes stāstiem gan par uzsāktajiem, gan jau īstenotajiem projektiem – kā strādā mākslīgais intelekts valsts pārvaldē, kā tiek īstenota aizsardzība pret kiberuzbrukumiem, kā rit vienotās tīmekļvietņu platformas ieviešana un citos.

Konference “Industrijas diena 2019” noritēs 21. novembrī no plkst. 8.30 līdz 16.30, Latvijas Republikas Iekšlietu ministrijā (Čiekurkalna 1. līnija, 2. korpuss). Tajā piedalīsies 150 Iekšlietu ministrijas un padotības iestāžu darbinieki. Konferences darba valoda: latviešu.