Iekšlietu ministrijas Informācijas centra privātuma politika
 
Privātuma politika Iekšlietu ministrijas Informācijas centra personāla uzskaites datu un personāla atlases procesā
 
Privātuma politika par personas datu apstrādi Iekšlietu ministrijas Informācijas centra rīkoto pasākumu laikā veikto apmeklētāju fotogrāfēšanas un filmēšanas veikšanu
 
Privātuma politika par personas datu apstrādi Iekšlietu ministrijas Informācijas centra veikto elektroniskās piekļuves kontroles nodrošināšanai
 
Privātuma politika par personas datu apstrādi Iekšlietu ministrijas Informācijas centra videonovērošanas sistēmā
 
 
Sīkdatņu politika
Tīmekļa vietne www.ic.iem.gov.lv izmanto sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lietojot vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
 
Kas ir sīkdatne?
Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Internet Explorer, Firefox, Safari u.c.) saglabā lietotāja (apmeklētāja) galiekārtā (datorā, mobilajā tālrunī, planšetē) brīdī, kad lietotājs apmeklē tīmekļa vietni, lai identificētu pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju vai iestatījumus. Tādējādi ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne iegūst spēju saglabāt apmeklētāja individuālos iestatījumus, atpazīt viņu un atbilstoši reaģēt, ar mērķi uzlabot vietnes lietošanas pieredzi.
Tīmekļa vietne www.ic.iem.gov.lv izmanto statistikas sīkdatnes, kas ļauj analizēt un izprast, kā vietnes apmeklētāji mijiedarbojas ar tīmekļa vietni. Analizēt apmeklētāju skaitu un intensitāti. Tās paliek apmeklētāja gala iekārtā pēc mūsu tīmekļa vietnes apmeklēšanas. Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai Jūs personiski identificētu.
 
Sīkdatņu kontrolēšana un dzēšana
Ja vēlaties, Jūs varat sīkdatnes kontrolēt vai dzēst. Papildu informāciju par sīkdatnēm, tostarp par to, kādas sīkdatnes ir iestatītas Jūsu ierīcē un kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā: https://www.aboutcookies.org/.  Lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Šie iestatījumi visbiežāk atrodas sadaļās “Palīdzība”, “Rīki” vai “Rediģēšana".
Atteikšanās no sīkdatnēm nozīmē, ka Jums var nākties pašrocīgi pielāgot atsevišķus iestatījumus vietnē ikreiz, kad to apmeklēsiet. Tāpat var nedarboties atsevišķi vietnes pakalpojumi un funkcijas.
Par datu konfidencialitāti un drošību lasiet: https://support.google.com/analytics/answer/7667196.
 
Sīkdatņu uzglabāšana
Statistiskas sīkdatnes glabājas pastāvīgi vai līdz brīdim, kamēr tās tiek speciāli izdzēstas.
 
Izmaiņas sīkdatņu politikā
Iekšlietu ministrijas Informācijas centrs var pārskatīt un grozīt savu sīkdatņu politiku. Lūdzu regulāri pārbaudiet sīkdatņu politiku, lai iepazītos ar tajā veiktajām izmaiņām.